MEDARBEIDERE

Bilde av Trond Albert Skjelbred

Trond Albert Skjelbred

Partner
+47 909 95 909
skjelbred@norpr.no
Bilde av Fredrik Hannestad

Fredrik Hannestad

Partner og daglig leder
+47 907 87 621
hannestad@norpr.no
Bilde av Arne Abrahamsen

Arne Abrahamsen

Partner
+47 951 39 220
abrahamsen@norpr.no
Bilde av Hans Wilhelm Gullestad

Hans Wilhelm Gullestad

Partner
+47 907 60 854
gullestad@norpr.no
Bilde av Elin Dragland

Elin Dragland

Partner
+47 930 38 412
dragland@norpr.no
Bilde av Linn Mevold Skogheim

Linn Mevold Skogheim

Kommunikasjonsrådgiver
+47 414 32 228
skogheim@norpr.no
Bilde av Arent Kragh

Arent Kragh

Kommunikasjonsrådgiver
+47 414 64 945
kragh@norpr.no
Bilde av Krishan Totland

Krishan Totland

Kommunikasjonsrådgiver
+47 954 45 805
totland@norpr.no
Bilde av Saliba Andreas Korkunc

Saliba Andreas Korkunc

Kommunikasjonsrådgiver
+47 452 76 108
korkunc@norpr.no
Bilde av Solveig Holm

Solveig Holm

Seniorrådgiver
+47 920 58 531
holm@norpr.no
Bilde av Tom Hiis Bergh

Tom Hiis Bergh

Kommunikasjonsrådgiver
+47 466 87 614
hiis.bergh@norpr.no
Bilde av Tarje I. Wanvik

Tarje I. Wanvik

Kommunikasjonsrådgiver
+47 970 70 987
wanvik@norpr.no
Bilde av Dankert Freilem

Dankert Freilem

Assosiert partner
+47 932 37 000
freilem@norpr.no
Bilde av Bente Souter

Bente Souter

Grafisk designer
+47 900 94 138
souter@norpr.no